Altın Orman Evleri’nde satışlar başladı

Altın Orman projesi için 19 Nisan 2018 tarihinde basın mensupları için basın lansmanı düzenlenerek satışa sunuldu. Düzenlenen basın lansmanı İzmir İli, Bornova İlçesi, Altındağ semtinde, Altın Orman projesinin hayata geçirilecek arsa alanı üzerinde yer alan tanıtım ofisinde gerçekleştirildi.

Proje özellikleri neler?

Basın mensuplarının yoğun ilgisi ile karşılaşan Altın Orman projesinin lansmanı sabah 10.00’da açık büfe kahvaltı ile başladı, basın lansmanı saat 11.00’da Yönetim Kurulu Başkanı Metin BAŞALMA’nın konuşması ile devam etti. Daha sonra 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki örnek daireler gezilerek daireler hakkında bilgi verildi.

Basın mensuplarından sonra 21 Nisan 2018 tarihinde bu sefer İzmir’lilerle buluşmak için Altın Orman Konutları için bir lansman daha düzenlendi. Bu lansman da yine projenin yer aldığı alanda gerçekleştirildi. Lansman da Altın Oran projesi hakkında bilgiler verildikten sonra davetlilere 1+1, 2+1 ve 3+1 örnek daireler gezdirilerek daire hakkında, fiyat listesi ve ödeme seçenekleri gibi bilgiler verildi.

Eşi yok beşi var

3 blokta toplam 1.215 adet dairenin yer aldığı Altın Orman Konutları projesi eşi yok beşi var sloganı ile satışa sunuldu. Proje 26 bin metrekare peyzaj ve 180 bin metrekare inşaat alanına sahip.

Tel: 444 4 521

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir