Dap Çekmeköy ön talep topluyor

Günümüzün iddialı projelerinin sahibi Dap Yapı, Dap Çekmeköy projesiyle dikkat çekiyor. Çekmeköy, İstanbul’un gelişen bölgelerinden biri. Bu bölgede son yıllarda çok sayıda proje gerçekleşti. Bunlardan biri olan Dap Çekmeköy, bölgenin en önemli projesi olmaya aday.

Dap Çekmeköy, Taşdelen mevkisinde gerçekleşen bir proje. 155 bin 56 metrekarelik bir arsada kuruluyor. Projenin inşaat alanı ise, 87 bin 509 metrekare. Projenin merkezi konumda olması, ilgi görüyor. Buna göre Turgut Özal Bulvarına yakın bir konumda. Ayrıca yapımı süren metro istasyonuna yakınlığı da beğeni kazanıyor.

Dap Çekmeköy, yüksekliği fazla olmayan binalardan oluşuyor. Ayrıca doğa ile iç içe bir yaşamı hedefliyor. Projenin bir yanı, orman ile komşu olarak tasarlandı. Proje içerisinde birçok sosyal tesis ve parklar yer alacak. Böylelikle şehir yaşamının içinde doğayla baş başa kalmak mümkün kılınacak.

Proje 8-10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Duseldorf kentinde tanıtıldı. Burada düzenlenen fuarda, projenin ilgi gördüğü belirtiliyor. Projeye ait konut sayıları, ödeme planı bilgileri henüz açıklanmadı. Ancak önümüzdeki zaman zarfında bu bilgilerin hızlı şekilde açıklanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir