Antalya Gazipaşa Toki kura sonuçları 2023

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı

Antalya Gazipaşa Toki kura sonuçları 2023 bugün belli olacaktır. Söz konusu toplu konut projesi Antalya İli, Gazipaşa İlçesi’nde yer almaktadır. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde Antalya Gazipaşa Konut projesi hayata geçirilmektedir. Ayrıca Antalya Gazipaşa Toki Evleri projesinde bugün kuralar çekilecektir. Peki kura çekilişi ne zaman ve nerede yapılacaktır? Tüm detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Antalya Gazipaşa kura çekilişi ne zaman yapılacak?

Antalya Gazipaşa Toki Konutları projesinde toplam 300 adet daire yer almaktadır. Ayrıca bu toplu konut projesinde yer alan evlerin hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır. Kura çekilişi 21 Ocak 2023 tarihinde yapılacaktır. 300 adet konutun kura çekilişi ise 21 Ocak 2023 tarihinde saat 10:00’da başlayacaktır.

Antalya Gazipaşa Toki Evleri projesindeki kura çekilişi TOKİ’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Kura çekilişi Mimar Sinan Kongre Merkezi Büyük Salon’da ve noter huzurunda yapılacaktır. Gazipaşa kura çekilişi sonrasında ise Kaş Toki Konutları kuraları çekilecektir.

Antalya Gazipaşa Toki kura sonuçları 2023

Antalya Gazipaşa Toki Evleri projesinde kuralar 21 Ocak 2023 tarihinde çekilecektir. Söz konusu konut projesinde yer alan toplam 300 adet meskenin kuraları çekilecektir. Böylece toplam 300 adet konutun hak sahipleri yapılan kura çekilişi sonucu belli olacaktır.

Toplu konut projesinde kura çekilişi Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanmaktadır. Ardından ise Kaş Toki kura sonuçları belli olacaktır. Kaş Toki Konutları projesinde yer alan toplam 200 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır. Gün sonunda ise Gazipaşa ve Kaş toplu konut projelerindeki hak sahipleri belli olmuş olacaktır. ayrıca daha sonra ise Kemer Toki konutları kuraları çekilecektir. Bu projede ise toplam 200 adet konut yer almaktadır.

Antalya Gazipaşa Toki kura çekilişi canlı izle

Toki Haberleri için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir