Alya Grandis Beylikdüzü’nde yükseliyor

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat firmasının İstanbul’un lokasyonu ile dikkat çeken bölgesi Beylikdüzü’nde yatay bir mimaride inşa edilen Alya Grandis projesinde toplam 100 adet daire bulunuyor.

10 adet konut bloğundan oluşan projede bloklar 5 ve 6 katlı olarak tasarlandı. Alya Grandis projesinde 100 tane konutun dışında ticaret alanları da yer almaktadır. 8 tane mağazanın bulunduğu Alya Grandis projesinde mağazalar yola cepheli olan konut bloklarında yer almaktadır.

U şeklinde bir alan üzerinde sıralanan Alya Grandis projesinde orta alanda ise süs havuzları sosyal alanlar ve yeşil alan bulunmaktadır.

Konut bloklarında 3+1, 4+1, 6+2 dubleks ve 7+2 dubleks daireler bulunmaktadır. Bu dairelerin alanları da 135 metrekare ile 350 metrekare arasındadır. Proje 2019 yılı sonunda teslim edilecek.

Alya Grandis projesinde yüzde 25 peşinat ödeyerek konut almak için ilk adımı atmaya başladıktan sonra kalan tutarlar ise farklı vade ve faiz oranları ile ödenebiliyor. Projede fiyatlar ise 520 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor.

Tel: 0212 855 57 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir